Skip to main content

Medžio talka mokymai 2019 m. vasara

PROJEKTAS FINANSUOJAMAS IŠ EUROPOS SOCIALINIO FONDO LĖŠŲ

 

Nesuk galvos, ką veikti vasarą – prisijunk prie Kauno kolegijos ir „Gražinkime Kauną“ organizuojamų mokymų

 

Dar nenusprendei, ką veiksi vasarą? Kauno kolegija ir VšĮ „Gražinkime Kauną“ turi Tau pasiūlymą!

Renkama nauja grupė į nemokamus praktinius / teorinius mokymus „Medžio talka: profesiniai įgūdžiai ir motyvacija ekonomiškai neaktyviam Žaliakalnio jaunimui“ į kuriuos kviečiami 16 – 39 m. amžiaus ekonomiškai neaktyvūs nedirbantys, neregistruoti Lietuvos darbo biržoje ir socialinių išmokų negaunantys asmenys.

Antrus metus inicijuojamame projekte, bendradarbiaujant su Kauno kolegijos lektoriais ir įvairių sričių profesionalais, dalyviai įgis praktinės ir teorinės patirties suvenyrų gamybos, eksterjero ir interjero detalių (langų, durų), medinių namų restauracijos srityse. Projekto dalyviai taip pat bus mokomi verslumo, motyvuojami siekti įsidarbinimo ar savo verslo sukūrimo, todėl patirtis, įgyta mokymuose, suteiks galimybę ekonominį neaktyvumą pakeisti aktyvumu – įsidarbinant vietos verslo subjektuose ar pradedant nuosavą verslą.

Mokymų pradžia – š.m. rugpjūčio 12d. Praktiniai ir teoriniai užsiėmimai truks 2 mėnesius, o juos ves aukštos kvalifikacijos įvairių sričių profesionalai: medžio apdirbimo meistrai, restauratoriai, vadybininkai, teisininkai, pardavimų specialistai ir kt.

Norintiems dalyvauti mokymuose – nekeliami reikalavimai turėti akademinių medžio apdirbimo žinių. Dalyviams, pabaigusiems mokymus bus išduodami jų kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai.

 

Registruokis (el.p.: medziotalka@go.kauko.lt) jau dabar!

 

Daugiau informacijos: tel. nr.: 8 687 89532; 8 670 17040; el. p.: medziotalka@go.kauko.lt; projekto Facebook’o paskyroje – www.facebook.com/MedzioTalka/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *